4. RODITELJSKI SASTANAK

Autor: Jozo Matošević, 13. 5. 2007.

Redoviti 4. raditeljski sastanak za sve učenike naše škole bit će u utorak, 15. svibnja u 1700 sati.

Iznimno, roditelji koji su dogovorili sa razredni/k/c/om neki drugi termin, sastanak će biti održan u dogovorenom terminu.

Roditelji učenika I.C i I.E imat će 1. točku dnevnog reda zajedno:
Priprema i provedba nacionalnih ispita 30. i 31. svibnja 2007.
Izvjestiteljica: Blaženka ORCT, prof.

Ostali dnevni red za sve razredne odjele predlažu razrednici i roditelji.

Izvor: Oglasna knjiga za učenike i nastavnike

Srednja škola Bartola Kašića Grubišno Polje / Bartola Kašića 1, HR-43290 Grubišno Polje / ss-bkasica-grubisnopolje.skole.hr / ured@ss-bkasica-grubisnopolje.skole.hr