Korisnik:
Lozinka:
KNJIŽNICA DANAS

Danas je knjižnica smještena u potkrovlju školske zgrade na prostoru od oko 150 m2. Knjižni fond obogaćivan je iz godine u godinu i danas knjižnica posjeduje 5225 knjiga i 81 jedinica multimedija, a godišnje prima 13 naslova časopisa. Knjižnica nabavlja knjižnu građu hrvatske i svjetske književnosti te djela znanstvene i stručne literature, časopise za učenike i nastavnike te AV građu za učenike i nastavnike. Opremu knjižnice čine: stolno računalo, laptop, pisač, radio, diktafon, fotoaparat, a knjižničarka je zadužena i za organizaciju rada školske radio postaje.

Knjižnica surađuje s kulturnim ustanovama te sudjeluje u međuknjižničnim razmjenama na razini Grada.

U knjižnicu je upisano ukupno 294 člana. Učenici i nastavnici Srednje škole Bartola Kašića Grubišno Polje opsluživani su potrebnom srednjoškolskom literaturom, kao i stručnom literaturom.

U knjižnici učenici uče, izrađuju prigodne panoe, plakate i izložbe, sudjeluju u kreativnim radionicama, provode slobodno vrijeme.

U knjižnici je zaposlena Franka Frančešević, dipl. knjižničarka i prof. hrvatskog jezika, VSS, na puno radno vrijeme.

UPUTA

PRIJEDLOG TEMA ZA IZRADBU I OBRANU ZAVRŠNOG RADA U ŠKOLSKOJ GODINI 2019./2020.