Izdavanje duplikata/prijepisa svjedodžbi i potvrda

Odlukom Školskog odbora Srednje škole Bartola Kašića Grubišno Polje od 10. veljače 2023. godine:

1. Izrada duplikata/prijepisa svjedodžbe naplaćuje se 20,00 eura po izdanom duplikatu/prijepisu

2. izdavanje potvrda vezanih za školovanje u Srednjoj školi Bartola Kašića Grubišno Polje osobama koje su završile školovanje naplaćuje se 15,00 eura po izdanoj potvrdi.

Sredstva je potrebno uplatiti na račun Škole:

IBAN: HR282340009 1110693860

Poziv na broj: OIB-podnositelja zahtjeva

Opis: Uplata za prijepis svjedodžbe/izdavanje potvrde

Zahtjev za izdavanje duplikata/prijepisa svjedodžbe i zahtjev za izdavanje potvrde podnose se putem maila: ured@ss-bkasica-grubisnopolje.skole.hr , poštom na adresu: Srednja škola Bartola Kašića Grubišno Polje, Bartola Kašića 1, Grubišno Polje 43290 ili osobnom predajom u Tajništvo Škole na navedenoj adresi. Uz navedeni zahtjev potrebno priložiti i presliku osobne iskaznice (skenirano mailom ili u papirnatom obliku osobno).

Traženi dokument izdaje se najkasnije u roku od 15 dana od dana uredno podnesenog zahtjeva i dostavljenog dokaza o uplati.

Za dodatne informacije možete se obratiti na broj telefona 043/485-040 ili na mail: ured@ss-bkasica-grubisnopolje.skole.hr

NAPOMENA: Duplikat/prijepis svjedodžbe i potvrdu može preuzeti samo podnositelj zahtjeva osobno u Školi, a druga osoba na temelju punomoći podnositelja zahtjeva ovjerene od strane javnog bilježnika.

Duplikate svjedodžbi i/ili potvrda o položenim ispitima državne mature izdaje Nacionalni centar za vanjsko vrednovanje obrazovanja.

Zahtjevi za preuzimanje:

Zahtjev za izdavanje duplikata/prijepisa svjedodžbe

Zahtjev za izdavanje potvrde

Srednja škola Bartola Kašića Grubišno Polje / Bartola Kašića 1, HR-43290 Grubišno Polje / ss-bkasica-grubisnopolje.skole.hr / ured@ss-bkasica-grubisnopolje.skole.hr