JAVNI NATJEČAJ

Autor: Administrator , 2. 4. 2008.

JAVNI NATJEČAJ

Za prikupljanje ponuda za izradu:

1. logotipa Srednje škole Bartola Kašića Grubišno Polje
  2. logotipa učeničke zadruge «Kockavica»
  3. logotipa školskog športskog društva «Sokol»

SREDNJA ŠKOLA BARTOLA KAŠIĆA GRUBIŠNO POLJE

OPĆA GIMNAZIJA, RAČUNALNO-TEHNIČKA, INDUSTRIJSKA, GOSPODARSKA I OBRTNIČKA ŠKOLA

Ulica Bartola Kašića 1  Grubišno Polje 43 290; pp 40; tel: 043/485-040 fax:043/485-126;

E-mail: ss-b.kasica1@bj.t-com.hr; URL:http://ss-bkasica-grubisnopolje.skole.hr

POVJERENSTVO ZA PROVEDBU NATJEČAJA ZA IZRADU LOGOTIPA SREDNJE ŠKOLE BARTOLA KAŠIĆA

Klasa:602-03/08-01/180

Urbroj: 2127-024/08-01

Grubišno Polje, 27. ožujak 2008.

Temeljem Odluke Školskog odbora o imenovanju povjerenstva za provedbu natječaja iza izradu logotipa Škole, učeničke zadruge «Kockavica» i školskog športskog društva «Sokol» (Klasa:602-03/08-01/171, Urbroj:2127-024/08-01) od 17. ožujka r a s p i s u j e

JAVNI NATJEČAJ

Za prikupljanje ponuda za izradu:

1. logotipa Srednje škole Bartola Kašića Grubišno Polje
  2. logotipa učeničke zadruge «Kockavica»
  3. logotipa školskog športskog društva «Sokol»

1. Raspisuje se natječaj za prikupljanje prijedloga za logotipe.

Svrha natječaja je izbor najboljih idejnih i vizualnih grafičkih rješenja koje će se koristiti kao:

1. logotip Srednje škole Bartola Kašića Grubišno Polje;

2. logotip učeničke zadruge «Kockavica»;

3. logotip školskog športskog društva «Sokol».

2. Autor može koristiti elemente iz vlastitog izvora, kao i elemente za oblikovanje koji se nalaze na stranici http://ss-bkasica-grubisnopolje.skole.hr  (fotografije, podaci o školi)

3. Pravo prijave na natječaj imaju svi državljani Republike Hrvatske. Natjecatelj može prijaviti više radova za više logotipa.

4. Prijave se predaju u zatvorenoj kuverti, na papiru ili CD-u, neposredno u tajništvo Srednje škole Bartola Kašića Grubišno Polje ili poštom preporučeno u zatvorenoj omotnici u roku 15 dana od dana objave natječaja na adresu: Srednja škola Bartola Kašića Grubišno Polje, Povjerenstvo za provedbu natječaja za izradu logotipa Srednje škole Bartola Kašića, učeničke zadruge «Kockavica», školskog športskog društva «Sokol»,  Srednja škola Bartola Kašića Grubišno Polje, Ulica Bartola Kašića 1, 43290 Grubišno Polje, sa naznakom «Prijave za natječaj za izradu logotipa» – ne otvaraj.

5. Svi podaci o natječaju mogu se dobiti na telefon 043/485-040 u tajništvu Škole.

6. Srednja škola Bartola Kašića Grubišno Polje zadržava pravo poništavanja postupka prikupljanja ponuda i da ne prihvati niti jednu dostavljenu ponudu bez obrazloženja i bez odgovornosti prema bilo kojem od ponuditelja.

7. Pristigle radove ocjenjuje Povjerenstvo za provedbu natječaja za izradu logotipa Škole, učeničke zadruge «Kockavica», školskog športskog društva «Sokol», a konačnu odluku o izboru logotipa Škole, učeničke zadruge «Kockavica», školskog športskog društva «Sokol» donosi Školski odbor.

8. Za tri najbolja rada predviđene su novčane nagrade kako slijedi:

- 1. mjesto: 1.000,00 kn

- 2. mjesto:    500,00 kn

- 3. mjesto:    300,00 kn

9. O rezultatima natječaja ponuditelji će biti obaviješteni pisanim putem u roku 15 dana od dana izbora.

10. Natječaj će biti objavljen na Radiju Grubišno Polje , oglasnoj ploči Srednje škole Bartola Kašića Grubišno Polje i web stranici Škole.

11. Natječaj je otvoren od 28. ožujka do 12. travnja 2008.

Dostaviti:

1. Oglasna ploča-ovdje
  2. Radio Grubišno Polje
  3. web stranica škole
  4. pismohrana

Izvor: zapisnik

Srednja škola Bartola Kašića Grubišno Polje / Bartola Kašića 1, HR-43290 Grubišno Polje / ss-bkasica-grubisnopolje.skole.hr / ured@ss-bkasica-grubisnopolje.skole.hr