Posjet Zagrebu

Autor: Franka Frančešević, 16. 11. 2023.

POSJET INFOGAMERU I INTERLIBERU

Dana 10. studenog 2023 u 12:15 sati krenuli smo na poludnevni izlet u Zagreb s ciljem posjeta gaming sajmu Infogamer i sajmu knjiga Interliber. Učenici su imali priliku vidjeti kako je svijet videoigara izgledao nekada, odigrati neke klasične videoigre, isprobati one koje još nisu igrali, kao i vidjeti najave video igara koje tek izlaze na tržište.

Na glavnom izložbenom prostoru prisustvovali su giveaway-ima.

Vidjeli su, upoznali se i slikali s popularnim youtuberima i tik-tokerima.

Uz ostale učenike sudionici puta po prvi put su bili i učenici s teškoćama u kretanju.

Za navedene učenike prijevoz je osigurala Udruga osoba s invaliditetom Grubišno Polje u suradnji sa Udrugom osoba s invaliditetom Virovitica koja je ustupila vozilo za prijevoz osoba u invalidskim kolicima. U pratnji učenika išle su majka L.B. i asistentica u nastavi V.P.

Učenici nisu mogli sakriti oduševljene što su po prvi put sudjelovali u izletu.

Ovim putem zahvaljujemo se Udrugama što su prepoznale potrebu i iskazale spremnost pomoći.

Željka Brdar,  mag. ing. el.

,

Srednja škola Bartola Kašića Grubišno Polje / Bartola Kašića 1, HR-43290 Grubišno Polje / ss-bkasica-grubisnopolje.skole.hr / ured@ss-bkasica-grubisnopolje.skole.hr