Učenička zadruga Kockavica

Autor: Franka Frančešević, 20. 12. 2021.

BOŽIĆNI SAJAM U GRUBIŠNOM POLJU

Naša je Učenička zadruga "Kockavica" u petak, 17. prosinca sudjelovala na Božićnom sajmu u Grubišnom Polju koji je održan ispred zgrade Centra za kulturu i informiranje dr. Franjo Tuđman.
Naši su se zadrugari predstavili brojnim proizvodima koje su izradile njihove vrijedne ruke.
Poljoprivredna sekcija napravila je čajeve od aronije, lavande, matičnjaka i kadulje, ukrasne lavande i bučino ulje.
Ugostiteljska sekcija pripremila je bilogorski začin, nevenovu mast i zimsku mast.
Likovna sekcija izradila je božićne aranžmane, naušnice, kutijice za nakit, ukrasne magnetiće i ukrasne kapice za bor.
A Novinarska sekcija sve je zabilježila fotografijama.
Sve su proizvode naše zadruge posjetitelji mogli i kupiti na našem izložbenom prostoru.

Srednja škola Bartola Kašića Grubišno Polje / Bartola Kašića 1, HR-43290 Grubišno Polje / ss-bkasica-grubisnopolje.skole.hr / ured@ss-bkasica-grubisnopolje.skole.hr