VAŽNO! Obavijest o prelasku na online nastavu

Autor: Franka Frančešević, 26. 10. 2021.

Održavanje nastave u Srednjoj školi Bartola Kašića Grubišno Polje za sve razredne odjele odvijat će se po Modelu C - nastava na daljinu u vremenskom razdoblju od srijede 27. listopada 2021. do opoziva ove Odluke.

Nastava će se odvijati u realnom vremenu preko platforme MS Teams, a prema redovitim rasporedima. Praktična nastava kod poslodavca održava se prema važećem rasporedu uz poštivanje svih epidemioloških mjera.

Pozivamo sve učenike i nastavnike na maksimalno poštivanje svih epidemioloških mjera i odgovorno ponašanje!

Također vas sve pozivamo da redovito pratite obavijesti na mrežnoj stranici Škole, društvenim mrežama Škole i u svojim virtualnim učionicama.

Vidimo se uskoro!

Srednja škola Bartola Kašića Grubišno Polje / Bartola Kašića 1, HR-43290 Grubišno Polje / ss-bkasica-grubisnopolje.skole.hr / ured@ss-bkasica-grubisnopolje.skole.hr