Dan učitelja

Autor: Franka Frančešević, 5. 10. 2021.

Drage naše učiteljice i učitelji, profesorice i profesori, čestitamo vam Vaš dan - SVJETSKI DAN UČITELJA!
Svjetski dan učitelja obilježava se svake godine 5. listopada. Taj je dan prigoda da se pokaže da je rad učitelja i nastavnika prepoznat kao jedan od najvažnijih za ukupan razvoj društva te da se kao takav i cijeni.
Cilj Svjetskog dana učitelja je mobilizirati podršku za nastavnike kako bi se osiguralo da će učitelji i dalje ispunjavati potrebe budućih generacija te podići obrazovanje na razinu društvene važnosti.
Prigoda je to i za isticanje važnosti rada svih učitelja i nastavnika te njihov utjecaj na razvoj društva u cjelini.

Srednja škola Bartola Kašića Grubišno Polje / Bartola Kašića 1, HR-43290 Grubišno Polje / ss-bkasica-grubisnopolje.skole.hr / ured@ss-bkasica-grubisnopolje.skole.hr