Obilježavanja

Autor: Franka Frančešević, 10. 9. 2021.

OBILJEŽILI SMO HRVATSKI OLIMPIJSKI DAN

Učenici 3. razreda gimnazije sa svojom nastavnicom Tjelesne i zdravstvene kulture Brankom Bakić obilježili su Hrvatski olimpijski dan. Razgovarali su o važnosti bavljenja sportskom aktivnošću, olimpijskim načelima izvrsnosti u svakom području te razumijevanju, miru i solidarnosti među ljudima kao sastavnicama olimpijskog djelovanja.

Na kraju su izradili plakat kako bi podsjetili ostale učenike i nastavnike naše škole na bijelu podlogu olimpijske zastave na kojoj je ucrtano pet krugova različitih boja što je opće prihvaćen olimpijski simbol univerzalnog fair playa, prijateljstva i mira.

Srednja škola Bartola Kašića Grubišno Polje / Bartola Kašića 1, HR-43290 Grubišno Polje / ss-bkasica-grubisnopolje.skole.hr / ured@ss-bkasica-grubisnopolje.skole.hr