Svečana podjela

Autor: Franka Frančešević, 1. 7. 2021.

SVEČANA PODJELA PRIZNANJA I NAGRADA UČENICIMA ŠKOLE I SVJEDODŽBI MATURANTIMA ŠKOLSKE GODINE 2020./21.

Danas su maturanti naše škole za svoj uspjeh primili svjedodžbe, priznanja i nagrade.

U dvorani Centra za kulturu i informiranje dr. Franjo Tuđman održana je svečana podjela na kojoj su prisustvovali učenici i nastavnici naše škole. Kroz program nas je vodila učenica 1. razreda gimnazije Lorena Gloc.

Sve prisutne najprije je pozdravila naša ravnateljica Ivana Orešković koja je maturantima čestitala i poželjela im puno uspjeha, a dobrim se željama pridružio i predstavnik Grada Grubišnog Polja Tony Dvoržak.

Osim svjedodžbi maturantima, dodijeljene su i nagrade učenicima za postignute uspjehe.

NAGRAĐENI SU:

• Ivan Frantal, učenik 4. razreda gimnazije, za osvojeno 3. mjesto na županijskom natjecanju iz Informatike.
  • Marija Novalić, učenica 2. razreda gimnazije, za osvojeno 2. mjesto na županijskom natjecanju iz Latinskog jezika.
  • Josip Totgergeli, učenik 1. razreda gimnazije, za osvojeno 2. mjesto na županijskom natjecanju iz Fizike.
  • Marija Novalić, učenica 2. razreda gimnazije, za osvojeno 1. mjesto na županijskom natjecanju iz Hrvatskog jezika.
  • Anja Filipović, učenica 4. razreda gimnazije, za likovni rad predložen na državnu smotru LIK 2021.
  • Sofija Zara Sučić, učenica 2. razreda gimnazije, za likovni rad predložen na državnu smotru LIK 2021.
  • Josip Novak, učenik 1. razreda programa Automehatroničar, za sudjelovanje na državnom natjecanju WorldSkills Croatia
  • Ivan Perutka, učenik 1. razreda programa Automehatroničar, za sudjelovanje na državnom natjecanju WorldSkills Croatia
  • Ivan Starčević, učenik 1. razreda programa Automehatroničar, za sudjelovanje na državnom natjecanju WorldSkills Croatia
  • Darijo Đurđević, učenik 4. razreda gimnazije, za NAJČITATELJA u kategoriji UČENICI
  • Monika Vojvodić Andričević, profesorica, za NAJČITATELJICU u kategoriji NASTAVNICI
  • Mihael Bazijanec, učenik 1. razreda gimnazije, za uzorno vladanje i odličan uspjeh iz svih nastavnih predmeta u nastavnoj godini 2020./21.
  • Olivera Čuka, učenica 1. razreda gimnazije, za uzorno vladanje i odličan uspjeh iz svih nastavnih predmeta u nastavnoj godini 2020./21.
  • Josip Totgergeli, učenik 1. razreda gimnazije, za uzorno vladanje i odličan uspjeh iz svih nastavnih predmeta u nastavnoj godini 2020./21.
  • Marija Novalić, učenica 2. razreda gimnazije, za uzorno vladanje i odličan uspjeh iz svih nastavnih predmeta u nastavnoj godini 2020./21.
  • Nika Andričević, učenica 4. razreda gimnazije, za uzorno vladanje i odličan uspjeh iz svih nastavnih predmeta u nastavnoj godini 2020./21.
  • Kristina Bilogrević, učenica 4. razreda gimnazije, za uzorno vladanje i odličan uspjeh iz svih nastavnih predmeta u nastavnoj godini 2020./21.
  • Darijo Đurđević, učenik 4. razreda gimnazije, za uzorno vladanje i odličan uspjeh iz svih nastavnih predmeta u nastavnoj godini 2020./21.

Najveće školsko priznanje - Plaketu s likom Bartola Kašića i posebnu nagradu za odličan uspjeh iz svih nastavnih predmeta tijekom srednjoškolskog obrazovanja dobili su učenici 4. razreda gimnazije NIKA ANDRIČEVIĆ i DARIJO ĐURĐEVIĆ.

Čestitamo svim nagrađenima, a svim učenicima želimo puno uspjeha kojim god putem krenuli!

Zahvaljujemo Gradu Grubišno Polje koji je financirao nagrade za nagrađene učenike.

Fotografije pogledajte u FOTOGALERIJI.

Srednja škola Bartola Kašića Grubišno Polje / Bartola Kašića 1, HR-43290 Grubišno Polje / ss-bkasica-grubisnopolje.skole.hr / ured@ss-bkasica-grubisnopolje.skole.hr