Natječaj "Kratka priča o Domovinskom ratu"

Autor: Franka Frančešević, 25. 5. 2021.

NATJEČAJ MINISTARSTVA HRVATSKIH BRANITELJA

„KRATKA PRIČA O DOMOVINSKOM RATU“

Emilija Kanjuh, učenica 1.e razreda programa tehničar za računalstvo sudjelovala je u natječaju Ministarstva hrvatskih branitelja „Kratka priča o Domovinskom ratu“ koji je bio proveden od 2. veljače do 4. ožujka 2021. godine. Njezina kratka priča pod nazivom „Nestalo moje“ prošla je četiri kruga vrednovanja od strane Povjerenstva za vrednovanje i dobila pisanu pohvalu. Izabrana je između 208 zaprimljenih radova na razini Republike Hrvatske i plasirala se među 17 najboljih.

Sve o rezultatima Natječaja kao i nagrađene i pohvaljene kratke priče može se pročitati OVDJE!

Čestitke Emiliji!

Monika Vojvodić Andričević, prof.

Srednja škola Bartola Kašića Grubišno Polje / Bartola Kašića 1, HR-43290 Grubišno Polje / ss-bkasica-grubisnopolje.skole.hr / ured@ss-bkasica-grubisnopolje.skole.hr