Dramska radionica

Autor: Franka Frančešević, 23. 2. 2021.

DRAMSKA RADIONICA KAZALIŠTA HOTEL BULIĆ

Učenici 4. razreda gimnazije danas su sudjelovali na radionici za srednjoškolce koju je vodila Senka Bulić, glumica, redateljica i voditeljica umjetničke organizacije Kazalište Hotel Bulić.

Radionica je uključivala rad na dijelovima odabranog teksta svjetske književnosti (Hamlet) koji je bio osnova za niz glumačkih vježbi koje su obrađene na radionici.

Osim samih vježbi, cilj radionice bio je i zadržavanje interesa srednjoškolaca za edukativnim umjetničkim programima u vrijeme kad su zbog posljedica pandemije smanjeni ili ukinuti kulturni sadržaji.

Više fotografija pogledajte u FOTOGALERIJI

Srednja škola Bartola Kašića Grubišno Polje / Bartola Kašića 1, HR-43290 Grubišno Polje / ss-bkasica-grubisnopolje.skole.hr / ured@ss-bkasica-grubisnopolje.skole.hr