Korisnik:
Lozinka:

Obilježavanja

DAN SIGURNIJEG INTERNETA

Dan sigurnijeg interneta (SID) ove se godine obilježava 11. veljače 2020. pod sloganom Zajedno za bolji internet u više od 140 zemalja, a koordinira ih zajednička mreža Insafe/INHOPE, uz potporu Europske komisije i nacionalnih centara za sigurniji internet širom Europe, a u Republici Hrvatskoj koordinator je aktivnosti Centar za sigurniji internet s partnerima i suradnicima.

I naši učenici, 2.e razred tehničar za računalstvo, obilježili su ovaj dan rješavanjem nagradnog kviza u kojem su odgovarali na pitanja vezana uz sigurnost na internetu (kako na siguran način koristiti internet, koje su opasnosti na internetu, koji su oblici nasilja na internetu i dr.) te su na taj način saznali koliko zaista znaju o sigurnosti i o oblicima opasnosti na internetu.

Ivan Pašalić, dipl. ing.

objavio: Franka Frančešević   datum: 11. 2. 2020.

UPUTA

PRIJEDLOG TEMA ZA IZRADBU I OBRANU ZAVRŠNOG RADA U ŠKOLSKOJ GODINI 2019./2020.